Płytki

Artystyczny design

Płytki ścienne to coraz popularniejsza alternatywa dla farb czy tapety. Wynika to z faktu, iż panuje obecnie moda na ciekawe, designerskie wzory i kolorystyczne szaleństwa, które możemy uzyskać właśnie dzięki ciekawym kontrastom i odpowiednim doborze płytek ściennych. Kojarzysz płytki na ścianę, z monotonią i nudą? Zapomnij o tym i zapoznaj się z poniższym artykułem.

Najnowszy design – płytki na ścianę

Jeśli jesteś odważnym człowiekiem i marzysz o ciekawym designie wnętrz opartym na klasyce z nutą szaleństwa, idealnym wyborem będzie pokrycie ścian pokoi płytkami betonu artystycznego serii granddust. Zimne, klasyczne barwy przełamane łagodnym włoskim wzorem terrazzo to idealny wybór w połączeniu z podłogą paneli. Dodatkowo tego typu płytki posiadają nutkę zagadkowości i tajemniczości, która wynika z tego iż pojedyncze bryłki kamienia są zatopione w betonowej formie. Nadaje to tego typu płytkom lekko wypukły, charakterystyczny kształt, który budzi zastanowienie i robi wrażenie na każdym odbiorcy, nawet sceptykach podobnych aranżacji.

Montaż i realizacja

Należy pamiętać, iż kwestia ułożenia płytek na ścianie to poważne zadanie, a dobrej jakości kupisz w sklepie internetowym banyo. Ekipa, której zamierzamy powierzyć tego typu inwestycję powinna posiadać odpowiedni sprzęt i kwalifikacje. Dodatkowo warto zadbać o jakość kleju do płytek oraz samych płytek, wybierając produkty najwyższej jakości i pierwszego doboru. Pozwoli to uniknąć niedoróbek czy odpadających elementów aranżacji, które przecież zepsuły by cały efekt. Jeśli więc planujemy podobną aranżację wnętrz powinniśmy zrobić to porządnie wybierając ekipę i materiały najwyższej jakości nie oszczędzając ani nie tnąc kosztów na tej kwestii. Co do ekipy, warto szukać takiej, która ma wiele pozytywnych opinii na forach oraz jest znana i ceniona na rynku. Wybór ekipy tańszej, mniej znanej to zazwyczaj zła decyzja pokutująca słabym wykonaniem.