Meble do salonu

Ceny mebli skandynawskich

Ci, co aktualnie stoją przed dylematem urządzania wnętrz, zdają sobie sprawę, iż nie jest to proste zadanie. Na rynku istnieje bowiem ogromna ilość mebli, dodatków w różnorodnych stylach oraz w dużych przedziałach cenowych. Na co warto postawić, by nie naciągnąć znacznie domowego budżetu? Poniżej kilka naszych wskazówek. 

Meble skandynawskie 


Ten styl gości w kawalerkach, małych mieszkaniach, kawiarniach oraz biurach. Kojarzy się z elegancją i prostotą zarazem. Meble skandynawskie to zazwyczaj proste formy o jasnych barwach. Producenci mebli w takim stylu tworzą: komody, szafy, stoły, krzesła, kanapy czy fotele, które nie tylko dobrze się prezentują, ale i są bardzo wygodne i funkcjonalne. 

Ceny


Wiele osób twierdzi, iż meble w tym stylu są bardzo drogie. To błąd, gdyż obecnie można znaleźć wiele sklepów stacjonarnych oraz internetowych, które posiadają taki asortyment w bardzo atrakcyjnych przedziałach cenowych. Szafy i komosy można już kupić w granicach 500 – 1000 zł, stoły nawet od 250 zł a oryginalne krzesła od 150 zł. Tu, warto również podkreślić, iż takie meble tworzone są z ogromną precyzją i dbałością o każdy szczegół. 

Tego typu meble zostały docenione przez najbardziej wymagających klientów. Dlaczego? Są nie tylko bardzo efektowne, łatwo dostępnym ale i w każdym momencie można je odnowić lub unowocześnić (samodzielnie). Dodając do nich trochę koloru – stworzy się w pomieszczeniach zupełnie nowy klimat.