Zen Stones and Flower - plakat
Dodatki i akcesoria

Elegancki plakat? Kwiaty to szykowny motyw do wielu wnętrz

Współczesne plakaty to szeroka gama wyjątkowych wzorów, które świetnie sprawdzają się jako dekoracja wnętrz. Aby uzyskać efekt współczesnego szyku, warto wybrać plakaty z kwiatami – dzisiaj to modny dodatek do różnych aranżacji.

Eleganckie kwiatowe plakaty


Kwiaty zachwycają swoim wyglądem i zapachem, ale nie zawsze można mieć je w wazonie. Wówczas ich piękno może prezentować plakat z kwiatami, który dzięki swojej najwyższej jakości realistycznie portretuje te piękne rośliny.

Kwiatowe plakaty w nowoczesnym stylu są proste, ale bardzo efektowne. Prezentują kwiaty w najdrobniejszych szczegółach, pięknie rozświetlają wnętrza i nadają im gustowny wygląd.

Modne plakaty z kwiatami:


– plakaty z peoniami
– plakaty z kaliami
– plakaty z hortensjami
– plakaty z lotosem
– plakaty z polnymi kwiatami
– plakaty z magnolią

Plakaty z kwiatami – jak wybrać najlepszy?


W sprzedaży można znaleźć różnorodne plakaty z kwiatami, warto więc zapoznać się z nimi bliżej, aby dopasować dekorację do wnętrza.

Przede wszystkim wtedy, gdy na ścianie ma zawisnąć plakat kwiaty na nim powinny dopełniać aranżację. Warto zatem zwrócić uwagę na ich kolorystykę, by pasowała do innych elementów wnętrza.

Bardzo ważne jest również wymierzenie miejsca, w którym planuje się powiesić kwiatowy plakat. Potem należy porównać pobrane wymiary z formatami plakatów do wyboru. Największą popularnością cieszą się plakaty o rozmiarze 50 x 70 cm.

Ciekawym pomysłem może być też nie jeden, ale kilka plakatów powieszonych koło siebie – stworzą elegancką kompozycję na ścianie.