nowoczesny przedpokój
Meble do salonu

Jak urządzić modny przedpokój?

Przedpokój powinien być przede wszystkim funkcjonalny i odpowiadać stylowi innych pomieszczeń w mieszkaniu. Nowoczesne zestawy mebli do przedpokoju dostarczają gotowych rozwiązań dla każdego domu, dzięki czemu wszystkie niezbędne meble kupimy za jednym razem, w pasującym do siebie stylu. Jak urządzić przedpokój i jakie meble wybrać?

Zestawy mebli do przedpokoju

Komfort i wygoda to cechy, jakie powinien zapewniać każdy przedpokój. Bez względu na metraż, przedpokój powinien gwarantować wygodne zdjęcie i zawieszenie płaszcza, zmianę obuwia, odstawienie torby oraz powieszenie kluczy. Nowoczesne zestawy do przedpokoju powinny zawierać zatem przestronną szafę oraz wieszaki na kurtki, jak i niewielki blat, który pozwoli na odstawienie torebki czy zakupów lub odłożenie korespondencji. Ważne jest również, aby w przedpokoju znalazło się duże lustro oraz stojak na parasole.

Dobre oświetlenie

Niewielkie przedpokoje, zwłaszcza te, które znajdują się w blokach, często nie posiadają dostępu do światła dziennego. Istotne jest zatem zapewnienie odpowiedniego oświetlenia sztucznego, które wyeksponuje wybrane elementy wyposażenia wnętrza. Co ciekawe, niektóre zestawy mebli do przedpokoju posiadają już wbudowane systemy oświetleniowe, które wymagają jedynie odpowiedniego montażu oraz przyłączenia. Zamontowanie dodatkowego lustra pozwoli na jeszcze lepsze doświetlenie niewielkiego i ciemnego pomieszczenia.