komody białe lakierowane
Meble do sypialni

Nowoczesne wnętrza, jasne komody lakierowane

Jeśli chcesz urządzić mieszkanie w nowoczesnym stylu i jednocześnie cenisz praktyczne rozwiązania, komody białe są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zapewniają jednocześnie modernistyczny wygląd i dużą pakowność – możesz w nich przechowywać zarówno ubrania, jak i dokumenty, gry planszowe, lekarstwa i inne nieduże przedmioty.

Komody białe lakierowane – do którego pokoju?

Decyzja rzeczywiście może być trudna, bowiem ten rodzaj komody pasuje właściwie do każdego pomieszczenia. Sprawdzi się zarówno w przedpokoju, gdzie będzie się świetnie prezentować w połączeniu z prostokątnym lustrem w białej ramie, jak i w salonie, sypialni czy dziecięcym pokoiku.

W salonie biała komoda może stać się praktyczną szafką pod telewizor, która umożliwia także przechowywanie przedmiotów bez wystawiania ich na widok – co daje wrażenie wizualnego porządku.

Białe komody połysk stanowią także świetny element nowoczesnych sypialni. Pomieszczą z łatwością wszelkie ubrania, które zechcesz w nich schować, a dodatkowo wyglądają elegancko.

Dlaczego meble w bieli?

Białe meble, w tym komody, optycznie powiększają i ożywiają pomieszczenia, w przeciwieństwie do ciemnych elementów wyposażenia. Jeśli dysponujesz niewielką powierzchnią, doskonale sprawdzą się u Ciebie komody białe lakierowane, bowiem pomogą sprawić, że pokój wyda się większy.

Meble lakierowane są praktycznym wyborem, gdyż są łatwe w utrzymaniu: każde niezaschnięte zabrudzenie wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i osuszyć – plamki schodzą z łatwością, a po czyszczeniu nie pozostają smugi.