rozkładany wielofunkcyjny stół
Meble do salonu

Oryginalne stoły rozkładane – na jaki kształt postawić?

Przeglądając stoły rozkładane dostępne na rynku warto zwrócić uwagę nie tylko na ich cenę i materiał z którego są wykonane, ale również na sam kształt. Mebel4u ma w swojej ofercie sprzedażowej stoły kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Poznając największe zalety i wady poszczególnych modeli zdecydowanie łatwiej będzie dokonać udanego zakupu.

ci mają w swojej ofercie sprzedażowej stoły kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Poznając największe zalety i wady poszczególnych modeli zdecydowanie łatwiej będzie dokonać udanego zakupu.

Jaki stół wybrać?

Wybór kształtu i rozmiaru w dużej mierze zależy od naszych indywidualnych preferencji oraz od specyfiki danej przestrzeni. W małym salonie niestety nie będzie można skorzystać z dużego stołu, ponieważ korzystanie z niego może być mało komfortowe. Z praktycznego punktu widzenia najlepszym wyborem będą kwadratowe lub prostokątne stoły rozkładane. Modele te doskonale sprawdzą się nie tylko w dużym, ale również i małym pomieszczeniu.

Jakie stoły rozkładane są w modzie?

W dzisiejszych czasach królują przede wszystkim stoły o prostej formie. Jeżeli chodzi o sam kolor, to warto postawić na klasyczną czerń lub biel. Nie można zapominać również o naturalnym drewnie, które idealnie prezentować będzie się w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach wnętrz. Godne uwagi są również okrągłe stoły, które umożliwiają prowadzenie swobodnej rozmowy i utrzymanie bezpośredniego kontaktu wzrokowego z wszystkim rozmówcami. Okrągłe stoły są doskonałym wyborem także dla zagorzałych miłośników gier karcianych i planszowych. Niestety w małych pomieszczeniach nie zawsze prezentować będą się zbyt okazale.