plakat koń artystyczny
Dodatki i akcesoria

Osobisty azyl

Oczywistym jest, że kochamy nasze mieszkania. Zarówno z ich niedociągnięciami, trudnościami aranżacyjnymi, ale też z ich atutami i mocnymi stronami. Dlatego zrozumiałym jest, że nasze mieszkania, siłą rzeczy mówią o naszych upodobaniach, osobowości, charakterze i pasjach, bo dekorując je, robimy to w taki sposób, aby żyło nam się w nim komfortowo. 

Plakaty, fotografie, obrazy

Dekoracje naścienne, które wiszą na naszych ścianach mogą pełnić funkcje terapeutyczną kiedy wracamy do w domu zestresowani i zmęczeni natłokiem niepotrzebnych informacji, które docierają do nas ze wszystkich stron. Równowaga wnętrza zapewni nam większe możliwości zrelaksowania się i wypoczynku. Warto więc zadbać o to, by nasz salon, czy sypialnię cechowały właśnie stylowe dekoracje ścienne, które są nam bliskie. Mogą być nimi rodzinne fotografie, ulubione plakaty czy obrazy. 

Zastosowanie antyramy

W trosce o nasze dekoracje, dobrze jest je zabezpieczyć.
Antyrama, nie tylko pozwala na wygodne zawieszenie plakatu czy obrazu na ścianie. Ma ona na celu zachowanie prezentowanej fotografii czy plakatu, w jak najlepszym stanie przez długi czas. Warstwa wierzchnia antyramy zabezpiecza przed niekorzystnym dostaniem się wilgoci oraz kurzu, które mogło by skrócić żywotność jej zawartości. 

Podsumowując, w celu nadania naszemu mieszkaniu niepowtarzalności, powinniśmy zaopatrzyć się w antyramy. Nie można zapomnieć o tym, że są to także doskonały pomysł na prezent szczególnie jeśli uzupełnimy ją, o własną kompozycję zdjęć.