Dodatki i akcesoria

Słuchawka prysznicowa – jaką wybrać?

Kiedy będziemy chcieli wyposażyć naszą łazienkę w słuchawkę prysznicową, możemy nie przypuszczać, że wybór będzie trudny. Mnogość dostępnych wariantów nie ułatwia podjęcia decyzji, dlatego też warto wiedzieć, na jakie detale zwrócić uwagę, by być w pełni zadowolonym podczas użytkowania słuchawki na co dzień.

Słuchawka prysznicowa – czy wybrać modną?

Jeśli zupełnie nie znamy się słuchawkach prysznicowych, a chcemy dokonać zakupu w możliwie jak najkrótszym czasie, warto nieraz zdać się na to, jakiego rodzaju produkty z tego asortymentu cieszą się największym powodzeniem. Najbardziej modna jest minimalistyczna i schludna słuchawka prysznicowa, która wyróżnia się opływową i prostą formą.

Do wyboru mamy przede wszystkim słuchawki prysznicowe, których główki są albo okrągłe, albo kwadratowe, co pozwala nam w łatwy sposób dobrać odpowiedni model, który będzie odpowiadać zarówno naszym potrzebom praktycznym, jak i estetycznym. Modele te cechują się długą żywotnością, gdyż są wykonane z chromowanego, nierdzewnego metalu, bądź też z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Słuchawki prysznicowe – z płaską główką czy z okrągłą?

Wybór w sklepie ekspercilazienek.pl słuchawki prysznicowej ze względu na kształt główki jest częsty. Płaska główka doskonale sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach, gdzie zależy nam na tym, by łazienka miała swój niepowtarzalny charakter. Jest to możliwe dzięki temu, że płaskie główki przybierają przeróżne kształty, a przy tym pozostają eleganckie. Dla tych, którzy preferują tradycyjnie urządzoną łazienkę lepsze będą główki okrągłe, które mają średnicę mieszczącą się w standardach od siedmiu do dziewięciu centymetrów.