szafa gospodarcza
Meble do ogrodu

Szafka narzędziowa: przeznaczenie i cechy

Szafa gospodarcza jest niezastąpiona w domu, biurze, wszelkich pomieszczeniach przemysłowych i w ogrodzie. Przeznaczony jest do przechowywania sprzętu do sprzątania lub ogrodnictwa oraz drobnych artykułów gospodarstwa domowego. Szafki są wygodne, niezawodne i praktyczne, niedrogie, solidne i trwałe. Szeroki wybór wzorów pozwala na dopasowanie ich do wystroju pomieszczenia

Opis i funkcje szafy

Szafa na narzędzia ogrodowe na narzędzia wykonana jest z malowanej proszkowo blachy stalowej i posiada w swojej konstrukcji jedno lub dwoje drzwi. Może mieć kilka sekcji do przechowywania różnych przedmiotów. Szafy te są dostarczane z niezawodnym osprzętem mocującym, który nie ugina się pod ciężarem. Do montażu konstrukcji służą wkręty samogwintujące. Produkty dla wyspecjalizowanych placówek wyposażone są w bezpieczne zamki.

szafa gospodarcza

Cel i korzyści

Metalowa szafa narzędziowa przyda Ci się do przechowywania narzędzi do remontów domowych, sprzętu sprzątającego i sportowego, a także detergentów i środków czystości. W domu na wsi służy do przechowywania sprzętu ogrodniczego, środków chemicznych do zwalczania szkodników, odzieży roboczej. Apteki i szpitale wyposażają takie szafki w bezpieczny zamek i przechowują w nich leki  (substancje silnie działające i trujące). Metalowa szafka na sprzęt AGD ma szereg istotnych zalet. Jest kompaktowa na zewnątrz, ale wystarczająco pojemna w środku. 

Podsumowanie

Pomimo tego, że szafki domowe są uniwersalne i mają prostą konstrukcję, nadal istnieją pewne niuanse przy wyborze modelu. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy zakupie, jest rozmiar szafki. Konieczne jest wcześniejsze zaplanowanie miejsca montażu mebli. Następnie dokonaj dokładnych pomiarów i na tej podstawie wybierz żądany model.