Meble do przedpokoju

Szafki na buty z siedziskiem – design i funkcjonalność

SZAFKI NA BUTY Z SIEDZISKIEM – CZYM SĄ ?

Szafki na buty połączone z siedziskiem to świetne rozwiązanie zapewniające niezwykłą funkcjonalność. Doskonale sprawdzi się szczególnie w małych mieszkaniach, jednakże może być wykorzystane na przestrzeni każdej wielkości, gdyż odpowiednio dobrany do wystroju tego typu mebel, znacząco podnosi walory wizualne pomieszczenia.

SZAFKI NA BUTY Z SIEDZISKIEM – FUNKCJONALNOŚĆ

Tego rodzaju meble są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu, łączą bowiem w sobie funkcje dwóch przedmiotów. Przestrzeń na przechowywanie obuwia umieszczona jest dokładnie pod siedziskiem. Istnieje wiele wariantów konstrukcyjnych takowych szafek. W zależności od indywidualnych preferencji, można zmieniać wygląd jej poszczególnych elementów. Poza aspektem wizualnym, takim jak ich kolor lub materiał użyty do wykonania, warto przemyśleć sposób zagospodarowania powierzchni przechowującej. Różnego rodzaju konfiguracje pozwalają na posiadanie drzwiczek otwierających się w dowolnie wybraną stronę i w konkretny sposób. Wewnątrz szafki znajdować mogą się zarówno standardowe półki, jak i kilkurzędowe uchwyty. Również wybór podstawy jest ważny. Poza tradycyjnymi nóżkami mebel można wyposażyć w cokół lub zastosować konstrukcję wiszącą.

SZAFKA NA BUTY Z SIEDZISKIEM – ZALETY

Półka na buty z siedziskiem ta pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Ponadto ułatwia nam codzienne funkcjonowanie – sięgając po obuwie możemy od razu usiąść i je założyć. Natomiast nowoczesny design dopełnia wystrój pokoju.