Meble

Szafki RTV – sprawdzone pomysły

Telewizor w salonie czy sypialni to podstawa dla miłośników rozrywki wizualnej. Kiedy dochodzą do tego jeszcze inne sprzęty, jak kino domowe lub wieża, albo konsola do gier, zaczyna się walka z praktycznym ulokowaniem tego wszystkiego. A miejsce na kolekcję filmów, muzyki i gier? Nie ma co patrzeć na tradycyjne stojaki i szereg mebli pod każdy sprzęt osobno. Na pomoc przychodzą szafki RTV.

Praktyczne zastosowanie szafek RTV

Telewizor może stać lub wisieć. W obu przypadkach potrzebna jest szafka bodąca pod telewizorem. A co jeśli jeden mebel może idealnie sprostać naszym wymaganiom pod całe wyposażenie RTV? To właśnie szafki RTV mają takie możliwości. Odpowiednia kompozycja półek i szuflad, dają możliwość umieszczenia telewizora, sprzętu audio, konsoli do grania i wszystkich kolekcji multimedialnych w jednym miejscu.

Kolejnym plusem jest dzisiejsze zastosowanie elementów maskujących okablowanie, dzięki czemu całość wygląda elegancko, schludnie i praktycznie. 

Zarówno w sypialni jak i w salonie, można dopasować odpowiednią szafkę RTV. Mebel może być niski i płytki, głęboki i wyższy, szerokości również są bardzo różne, dzięki temu zastosowań jest cała masa. Istnieje również możliwość dopasowania szafki RTV, która posiada pionowe elementy. Zarówno wiszące szafki, jak i stojące jako regały. W wersjach maksymalnej zabudowy istnieją takie, które okalają telewizor dookoła.

Stylowe szafki RTV

Tak, styl też jest ważny. Szafki RTV ze sklepu SFMeble można znaleźć w najróżniejszych stylizacjach. Zarówno wersje retro, ciężkich drewnianych i lakierowanych, jak i będących połączeniem metalowych i szklanych elementów. Niektóre potrafią być jednocześnie sztuką współczesną, składając się z najróżniejszych geometrycznych części. Kolorystycznie też jest wielki wybór, znaleźć można praktycznie każde połączenie.

Systemy przechowywania mogą być różne, zarówno szafki jak i szuflady można znaleźć z klamkami jak i bez. Czasami wystarczy dotknąć i otworzyć „na klik”. Szafki RTV to dzisiaj bardzo potrzebny element wyposażenia, zarówno dla miłośników filmów i seriali, jak i muzyki czy gier.