Meble do kuchni i jadalni

Korzyści z posiadania baterii zlewozmywakowej

Dzisiejsza technologia zajmuje specjalne miejsce w codziennym funkcjonowaniu. Ciągle jesteśmy ciekawi, co jeszcze przedstawią nam producenci tych urządzeń. Obecnie możemy wskazać na wiele rozmaitych korzyści z posiadania nowoczesnego sprzętu AGD. Jednak nastał czas na unowocześnienie baterii kuchennych. 

Czym jest bateria zlewozmywakowa?

Jest to bateria z wyciąganą wylewką, mówimy o niej również „kran wyciągany”. To świetnie prosperująca w naszej kuchni część armatury. Jej cechą charakterystyczną jest sprężyna, dzięki której mamy możliwość ruchomego natrysku, np. przy płukaniu naczyń. Części te zostały ulokowane na specjalnym wężu, którego średnia długość to ok. 1-1,5 m. Gdy bateria nie jest eksploatowana, wąż oczywiście jest schowany, wtedy funkcjonuje ona jak klasyczna bateria. Przegląd oferty sprzedażowej na stronie: https://www.ekspercilazienek.pl/baterie-zlewozmywakowe

Działanie baterii zlewozmywakowej

Używanie kranu wyciąganego jest bardzo łatwe. By uruchomić natrysk wystarczy jedynie wyciągnąć głowicę, która jest położona na rozciągliwym wężu. Daje nam to możliwość spłukania ciężko dostępnych miejsc. Po skończonej czynności wąż sprawnie wróci na swoje miejsce, w którym nie będzie rzucał się w oczy.

 Największe zalety baterii zlewozmywakowej

  • znacznie korzystniejsza stosowalność (ponieważ możemy nią dotrzeć w trudno dostępne miejsca)
  • brak zabrudzeń w zlewie
  • gdy wybierzemy model sprężynowy oprócz swojej funkcjonalności zapewni on kuchni świetny design
  • możliwość regulacji strumienia wody.